• Aspire Thai Wedding Adventures

Organizacja ślubu i wesela, nawet z pomocą doświadczonego weddina plannera, bywa niekiedy stresująca. Są narzeczeni, którzy zamiast tradycyjnego ślubu i weselnego spotkania z bliskimi woleliby „ucieczkę” od codzienności, relaks dla duszy i ciała. To właśnie możemy dla Was zrobić.

Pozwólcie nam zaplanować swoje najważniejsze i najbardziej romantyczne wakacje w Tajlandii! Sprawimy, że Wasz ślub i podróż poślubna będą wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem.

Tajlandia to kraj magii i niespodzianek. To idealna lokalizacja do organizacji ślubu na piaszczystej plaży, z widokiem na błękitne morze i w morzu pięknych, lokalnych kwiatów i roślin. Jeśli dodać do tego delikatne światło świec, powitalne drinki, niezwykłe doznania kulinarne i unikalne atrakcje – to gwarancja wspaniałych doświadczeń i cudownych wspomnień.  

W przepięknej Tajlandii konsultanci Aspire zadbają o wyjątkową oprawę Waszego ślubu, a eksperci-przewodnicy z  Excellent Thailand Travel o to, byście poznali tamtejsze najpiękniejsze zakątki, a czasem nawet skrywane przed turystami sekrety.

Organizując śluby i podróże poślubne w Tajlandii współpracujemy z jednym z najlepszych biur podróży specjalizujących się w organizacji wycieczek tylko do 5 krajów w południowo-wschodniej Azji. ETT podobnie jak Aspire stawia na oryginalność i oferuje wyjazdy w 100% dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Nie korzystają z pośredników, dlatego mogą też zaoferować atrakcyjne ceny podróży. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mogą liczyć nie tylko na perfekcję w planowaniu uroczystości ślubnych, ale również na pełen komfort w czasie pobytu w Tajlandii - gwarantujemy doskonałą obsługę klienta i przewodników oraz wszelką pomoc 24/7 ze strony osób mówiących po polsku i doskonale znających nie tylko teren ale i lokalną kulturę i zwyczaje.

Dla każdej pary Aspire tworzy oryginalny scenariusz uroczystości ślubnych, a ETT dodaje dopasowany do oczekiwań, upodobań i budżetu scenariusz podróży.

Jeśli szukacie w pełni zindywidualizowanego podejścia do organizacji ślubów i podróży poślubnych w Tajlandii, ASPIRE THAI WEDDING ADVENTURES to najlepszy wybór w Polsce.

ślub w Tajlandii

ślub w Tajlandii

ślub w Tajlandii

 

ślub w Tajlandii

 

ślub w Tajlandii